Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Heey :* Szablon zrobiony przez Alishie z bloga www.dodatki-bill-alishia.
Licznik :
74118

O adminie bloga :
Jestem teraz : {akcja}
Coś HEEY :*
Nazywam się Ola i mam 12 lat. Będę tu prowadziła blog o zwierzętach, a czasami zrobię konkurs jaka to rasa lub inny. Mam nadzieję że mój blog się wam spodoba :))
SkaterboyAdoptowałem chomiczka o imieniu Bobek.


Dodatki na bloga

Adoptowałem pieska o imieniu Kapsel.


Dodatki na bloga
Link Me

Dodaj do Ulubionych

Ksiega Gosci :
Wpisz Sie
Zobacz

Ulubieni :

Kluby :
{kluby}

Archiwum :
2008
Styczeń


Linki :
http://all.about.animals.blogasek.pl/
http://zwierzaki121.blog.onet.pl/
http://zwierzyniec.topka.pl/
http://magazyn-13.pl
http://e-nastolatki.pl
http://blogasek.pl
http://wyspagier.pl
http://mojegry.pl
http://koty.pl
http://blog.onet.pl
http://bloog.pl
http://pobieralnia.pl


Szablon Zrobiony Przez :
Notki :

Heey :*

Siemanko! Nazywam się Ola i mam 13 lat ten blog będzie o zwierzętach, mam nadzieję że się wam spodoba :). Oto pierwsza rasa psa i jego zdjęcie:
GOLDEN RETRIVER:


Golden Retrievery to doskonałe psy myśliwskie i "rodzinne". Statystyczny przedstawiciel tej rasy jest pojętny, chętny do pracy, ma zrównoważoną psychikę i lubi dzieci. Jeśli jednak ktoś szuka psa do stróżowania, dzwonka alarmowego lub obrońcy domu powinien raczej rozejrzeć się za inną rasą. Golden może zalizać na śmierć złodzieja, a włamanie do domu po prostu przespać.
Psy te uwielbiają pracować i przebywać z człowiekiem - właściwie prowadzone zrobią wszystko, aby spełnić jego oczekiwania. Niezbędne do ich prawidłowego rozwoju jest towarzystwo i spora ilość bodźców psychicznych, absolutnie nie nadają się do trzymania na łańcuchu z dala od ludzi. Bardzo łatwo się uczą i chętnie powtarzają te same ćwiczenia, są urodzonymi aporterami, co jest wykorzystywane m.in. w rehabilitacji niepełnosprawnych; psy przynoszą zakupy, podnoszą telefony itp.
Goldeny uwielbiają wodę, jeszcze bardziej bagna i błota. Są to psy myśliwskie, w czasie polowania ich zadaniem jest przynoszenie ustrzelonej zwierzyny wprost pod nogi właściciela. Energiczne i aktywne lubią długie spacery, ale także wylegiwanie się na kanapie. Łatwo godzą się z sytuacjami życiowymi narzuconymi przez człowieka. Nie przyniosą wstydu w czasie wizyty u znajomych i mogą nam towarzyszyć na zakupach. Goldeny to psy bardzo wrażliwe, łatwo je złamać i zniechęcić do pracy nieumiejętnym traktowaniem, czyli np biciem.
Jak większość ras, linieją dwa razy do roku, wtedy niestety trzeba oswoić się z myślą, o walce z jasnymi obłoczkami kłaków. Zwykle trwa to od tygodnia do dwóch, u psów trzymanych w mocno ogrzewanych mieszkaniach - nieco dłużej. Nie jest to zjawisko bardziej uciążliwe niż u innych ras o podobnej szacie.

To narazie wszystko


KoMeNtUjCiE


Głosuj (0)

Olcia 5/01/2008 14:34:08 [Powrót] Komentuj :) :*Jak adoptowałaś zwierzaki?
Odpowiedz na moim blogu!
Koniecznie!!!
Marcelina 6/01/2008 17:54:35
| brak www IP: 84.234.61.212

Dzięki za dodanie do ulubionych. Ale ja na pomoc(...) nie dodaje do ulu, więc jeśli masz blog o zwierzętach, dodam na innego bloga, o pomocy dla zwierząt. Bardzo się ciesze, że w razie problemów zgłosisz się. Napewno postaram się Ci pomóc. Ale nie życze Ci żadnych kłopotów! (z całegoserca) :***
Mała 5/01/2008 16:02:40
| brak www IP: 83.30.137.217

Hehe dzieki za docenienie mojego opka:D Twój też jest bardzo fajny i na pewno dadm w ulubionych xD
Karina 5/01/2008 15:08:41
| brak www IP: 82.38.112.165

Hej!! Super blog, polecam zgłoszenie się do ocenki u mnie na blogu ;), nie oceniam surowo, a szczególnie takich super blogów :)) (Przeczytaj cenniczek :D)
klaudia7 12/01/2008 17:20:47
| brak www IP: 83.11.206.51